חדר-מצב-עם-שקוף---פסוקית
חדר מצב עם שקוף - פסוקית

חדר מצב

מה זה?

היכולת של אנשי חברה אזרחית להשפיע על סדר היום תלויה במסוגלותם להגיב במהירות וביעילות לאירועי השעה: דיונים, כנסים, עתירות, קמפיינים, תחקירים, פרסומים וכד'. פעמים רבות אין ברשותם המשאבים, היכולת או הזמן לעקוב אחר כל המידע הרלוונטי לפעולתם. בשביל זה אנחנו כאן.

'חדר מצב' יודע לזהות חומרים ראשוניים וגולמיים בעלי פוטנציאל להשפעה על מדיניות, אשר טרם סוקרו בתקשורת או סוקרו חלקית, ולשלוח אותם כעדכונים לתיבות המייל שלכם. הפורום לחברה האזרחית מפעיל את 'חדר מצב' מתוך הבנה כי ישנו צורך בזיהוי והנגשה מיידית של אירועים לאנשי החברה האזרחית, במטרה שפעילים, יזמים, עיתונאים וארגונים יוכלו להיערך כנדרש אל מול ההתפתחויות לטובת קידום משימתם. העדכונים מופצים באופן חכם וממוקד, בהתאם לתחומי העניין ולצרכים הייחודיים של כל משתמש, באמצעות סיווג לקטגוריות. 

איך זה עובד? פשוט מאוד!

אנו מבצעים זיהוי וסינון של אירועים בעלי חשיבות: דיונים עתידיים בוועדות הכנסת, עתירות חדשות לבג"ץ, הצעות חקיקה (כולל תזכירי חוק ממשלתיים וחקיקות משנה), קמפיינים של ארגונים, פרסומי מחקר חדשים (ממ"מ וגופים נוספים) ועוד.

כל משתמש בוחר מתוך כ-60 קטגוריות את אלו הרלוונטיות עבורו, על פי דרישותיו וצרכיו: שוק חופשי, פרקליטות, תקשורת ומדיה, רגולציה, אקדמיה, הגירה, צבא וביטחון, יחסי חוץ והסברה ועוד.

אנו מסווגים את האירועים לקטגוריות שבחרתם ומפיצים את העדכון במהירות האפשרית. את הקטגוריות הנבחרות אתם יכולים לשנות בכל עת.

איך מצטרפים?

השירות הינו בעלות שנתית מסובסדת של 180 ₪ למשתמש.
מוזמנים לפנות לשאלות נוספות לעילם | רכז חדר מצב – eilamc@kohelet.org.il.

‎הפורום לחברה האזרחית‎