13 (1)מרובע

על קו הזינוק

על קו הזינוק

פלטפורמת ‘על קו הזינוק’ מאגדת מגוון הכשרות ומפגשים בתחום פיתוח וגיוס משאבים, עבודה עם תורמים, ניהול תקציב, מאגרי תורמים ועוד. כאן תוכלו למצוא סיוע ביצירת וניהול קמפיינים למימון המונים, לרכוש כלים לגיוס תרומות ולהכיר טוב יותר את עולם גיוס המשאבים.

מגוון המפגשים

ההכשרה נדחתה: #קהילות_תורמות – על קהילות ומימון המונים

כשאתם שומעים על מימון המונים, אתם (כנראה) חושבים על כסף. הגיע הזמן לחשוב קצת אחרת: לחשוב קהילה. בהכשרה הקרובה שלנו, שתקיים בשיתוף קבוצת HeadStart, נלמד כיצד גיוס המונים תורם לבינוי קהילה תומכת במיזם, וכיצד הקהילה סביבנו תורמת להצלחת המיזם.

למידע נוסף »

טעויות נפוצות במימון המונים

פרויקט גיוס המונים הוא תהליך מורכב שמעורבים בו המון גורמים – מצבה הכלכלי של העמותה, היכולות הלוגיסטיות והדיגיטליות, הקשר עם קהילת התורמים ועוד. אז, מה חשוב לדעת לפני שפונים למימון המונים?

למידע נוסף »

סמינר גיוס משאבים של LI​

הסמינר הינו שיתוף פעולה עם הארגון האמריקאי Leadership Institute הפועל ללא מטרות רווח במטרה להגביר את האפקטיביות של פעילים ושחקנים שמרנים בפוליטיקה, בממשלה ובתקשורת. ההכשרה עוסקת בנושא גיוס משאבים ותתנהל בשפה האנגלית.

למידע נוסף »

למדריכים שלנו בנושא

דריו פאיה

קשר אישי עם תורמים

המדריך מתאר את מה שלפני, במהלך ולאחר הפגישה עם תורם גדול. מהאתגר הראשוני בקביעת הפגישה, דרך “הקשבה רדיקלית” בשיחה ועד יצירת אמון ומערכת יחסים – שקשה לטפח ופשוט לקלקל.

למדריך המלא »

עשה ולא תעשה במימון המון

המדריך מציג את הסיבות, הדרישות המקדימות והמרכיבים החיוניים להצלחה של קמפיין מימון המון. תמצאו בו התייחסות לשני היבטים שבלעדיהם הקמפיין צפוי לדשדש ולהחטיא את המטרות – קהל ותוכן.

למדריך המלא »
נגישות
‎הפורום לחברה האזרחית‎