15
15

חלון לעולם

על אודות חלון לעולם

״חלון לעולם״ זו סדרת מפגשים שמטרתם לסייע ליזמים וארגונים אזרחיים מישראל לפעול בעולם, למען יצירת שיתופי פעולה וידע ולקידום מדינת ישראל בעולם. במסגרת מפגשים אלו אנו פותחים צוהר לעשייה הבינלאומית – בתקשורת, בפוליטיקה ובחברה האזרחית.

כמו כן, אנו מקיימים מעת לעת מפגשים בין נציגי ארגוני חברה אזרחית המייצגים את דעת הקהל הישראלית, לבין מעצבי מדיניות זרים השוהים בישראל – החל מדיפלומטים, דרך עיתונאים ועד פוליטיקאים ובכירים אחרים המבקרים בארץ. מפגשים אלה מיועדים לעודד הכרויות אישיות ולהעמקת השיח בסוגיות אקטואליות דרכן מוצגת ישראל בעולם.

למדריכים והקלטות בנושא

הסברה במלחמה

מדריך ייעודי זה מעניק כלים להסברה נכונה בזמן מלחמה, מסביר באלו פלטפורמות כדאי לפעול, מי קהל היעד, מה אסור לעשות ומתי מסתיים המאבק על התודעה הבינלאומית.

למדריך המלא »

משחק חוץ

מפגש משחק חוץ, במסגרת חלון לעולם, עסק באיך הפכה החברה האזרחית לגורם פוליטי משמעותי בזירה הבינלאומית.

למדריך המלא »

יצירת אימפקט בריאיון

מדריך זה מיועד למי שמעוניין לשפר את יכולת העברת המסר בראיונות בטלוויזיה, ברדיו וברשתות חברתיות. במדריך מובאים כלים, כללים ועצות ממגוון קורסים ביחסי ציבור.

למדריך המלא »

חלון למרוקו

מפגש חלון למרוקו, במסגרת חלון לעולם, דנו על חידוש היחסים עם מרוקו הביא עמו שיתופי פעולה במגוון תחומים, בין היתר גם בתחום החברה האזרחית.

למדריך המלא »

נוצרים אוהדי ישראל

ההכשרה עסקה במגמות הקיימות בעולם הנוצרי כיום, תחזיות לעתיד הקרוב והרחוק ואופני פעולה עם נוצרים אוהדי ישראל – החל בתמיכה פומבית במדינת ישראל ועד גיוס תרומות ועוד.

למדריך המלא »

פנו אלינו בכל עת

מעוניינים באחד המפגשים או בפרטים נוספים – עדכנו אותנו

נגישות
‎הפורום לחברה האזרחית‎