חלון לעולם​

חלון לעולם הוא שמה של סדרת מפגשים שמטרתם לסייע ליזמים וארגונים חברתיים מישראל לפעול מול העולם, אם במטרה לייצר שיתופי פעולה וידע ואם במטרה לשפר את תדמיתה של מדינת ישראל בעולם. 

במסגרת מפגשים אלו אנו פותחים צהר לעשייה הבינלאומית – בתקשורת, בפוליטיקה ובחברה האזרחית. כמו כן אנו יוזמים מעת לעת מפגשים בין נציגי ארגוני חברה אזרחית המייצגים את דעת הקהל הישראלית לבין מעצבי מדיניות זרים השוהים בישראל, החל מדיפלומטים, דרך עיתונאים ועד פוליטיקאים ובכירים אחרים המבקרים בארץ. מפגשים אלה, פורמליים ובלתי פורמליים, נועדו לעודד הכרויות אישיות והעמקת השיח סביב סוגיות אקטואליות דרכן מוצגת ישראל בעולם.

מפגש #חלון_לסוכנות הידיעות TPS

סוכנות הידיעות הישראלית תצפית – TPS אשר עובדת עם 180 כלי תקשורת בעולם, במפגש עם יזמים וארגונים ישראלים על מנת לסייע להם להביא זוויות נוספות על המתרחש בישראל.

מפגש #חלון_לקונגרס האמריקאי

יזמים וארגוני חברה אזרחית מתחומי ההסברה, קשרי החוץ ושיתופי הפעולה הכלכליים מוזמנים למפגש הכרות עם אופן העבודה מול הקונגרס. במפגש ניתן מבט מבפנים לפעילות הקונגרס והצעות לשיטות עבודה לקידום יוזמות.

להקלטת המפגש לחצו כאן

מפגש #חלון_לאמירויות 

הסכם השלום עם איחוד האמירויות הערביות הביא עמו שיתופי פעולה במגוון תחומים, בין היתר גם בתחום החברה האזרחית. המפגש מסייע ליזמים ולארגונים חברתיים בישראל לפתח שיתופי פעולה עם עמיתיהם האמירתיים.

להקלטת המפגש לחצו כאן

מפגש #חלון_לנוצרים אוהדי ישראל 

הרצאה ליזמים חברתיים ונציגי ארגונים המעוניינים להבין טוב יותר האם וכיצד ניתן לייצר שותפויות עם נוצרים, יחידים וקהילות, אשר תומכים במדינת ישראל. ההרצאה כוללת הסבר על מגמות, תחזיות, אופני פעולה, גיוס תרומות ועוד.

מפגש #חלון_לקהלים בעולם

בהכשרה מונגשים כלים מעשיים ואסטרטגיות שיווק להצגת הפעילות של עמותות ופעילים ישראליים בפני קהלי יעד שונים בעולם, החל מהשתתפות בכנסים, דרך שותפים פוטנציאלים, תורמים וקרנות, ועד תקשורת בינלאומית.

מפגש #חלון_למרוקו 

הסכם השלום עם מרוקו הביא עמו שיתופי פעולה במגוון תחומים, בין היתר גם בתחום החברה האזרחית. המפגש מסייע ליזמים ולארגונים חברתיים בישראל לפתח שיתופי פעולה עם עמיתיהם במרוקו.

להרשמה ולפרטים נוספים פנו ליעל כאן

#חלון_לעולם גם ב-Facebook

‎הפורום לחברה האזרחית‎