על אודות

הפורום לחברה האזרחית הוקם במטרה לסייע לכם, יזמים וארגונים אזרחיים, להגדיל את השפעתכם על מנת לקדם סדר יום ציוני במרחב הציבורי בישראל. אנו מציעים הכשרות, מאגרי ידע, כלים וייעוץ בתחומים שונים, תוך שימת דגש על עבודה עם מקבלי החלטות וקובעי מדיניות.
אנו רואים בכל יוזמה בעלת ערך שהיא "מעל" לרמת המשפחה ו"מתחת" לרמת מוסדות המדינה, חלק מחברה אזרחית תוססת שמסייעת במקומות בהם המדינה לא מסוגלת להציע את המענה הנדרש לטובת אזרחיה.

קראו עוד

עדכונים

מיזמים

הצוות

פוסטים של בלוג

הכשרה להתמודדות לתפקידים

הכנה מוקדמת יכולה לסייע רבות בקבלת תפקיד, ובמיוחד כזה בעל השפעה. לא רק הכנה טכנית, אלא גם הבנה של הארגון, של התפקיד ושל הדרך הנכונה לבצע אותו. דוגמה מאתר ה־Leadership Institute

קרא עוד

קידום ופיתוח דירקטורים

מועצת מנהלים קובעת מדיניות, מנהלת ומפקחת בגופים אזרחיים וציבוריים. על ידי יצירת פלטפורמות להתמקצעות ניהולית יכולה החברה האזרחית לסייע בקידום האיכות הניהולית בחברה האזרחית ובחברות ממשלתיות. דוגמה מאתר הג׳וינט דוגמה מערוץ היוטיוב שלנו

קרא עוד

רשת מקצועית של עמיתים

קבוצת אנשים מתחום תוכן או מקצוע מסוים המנסים לקדם אג’נדה ספציפית בתחום בו הם עוסקים. הקבוצה מהווה מקום להתלבט, להתייעץ ולרכוש ידע מקצועי חדש ממומחים מקבילים בתחומך. דוגמה מקבוצת “עירוניות מתחדשת בישראל”

קרא עוד

תוכנית מנהיגות

איתור קבוצה לה שאיפות למנהיגות ואקטיביזם, טיפוחה והשקעה בה. מטרת קורסים אלו הינה השקעה במנהיגות העתיד, תוך סיוע בבניית רשת קשרים וכישורים. כלי מאתר “Inc” דוגמה מאתר “קרן מנדל”

קרא עוד

מאיץ יוזמות

יוזמות רבות נופלות בשל מחסור בידע או בהבנה בסיסית של אופן הפעולה היזמי. מאיץ יוזמות מעניק ליזמים כלים וקשרים הנדרשים על מנת לממש את רעיונם לכדי הבשלה. דוגמה מאתר “הכוורת”

קרא עוד

קול קורא

הודעה לציבור על תמיכה או שיתוף פעולה (למשל תקצוב, תמיכה, מלגה, הכשרה או מענק), לצורך חד פעמי או לפרק זמן ממושך, בהתאמה לתנאי סף או קריטריונים מסוימים. דוגמה מהאתר שלנו

קרא עוד

מענק

סכום חד־פעמי הניתן ליחיד או לגוף עבור מטרה ספציפית הקשורה לתועלת הציבור. דוגמה מחברת “Google”

קרא עוד
נגישות
‎הפורום לחברה האזרחית‎