על אודות

הפורום לחברה האזרחית הוקם במטרה לסייע לכם, יזמים וארגונים אזרחיים, להגדיל את השפעתכם על מנת לקדם סדר יום ציוני במרחב הציבורי בישראל. אנו מציעים הכשרות, מאגרי ידע, כלים וייעוץ בתחומים שונים, תוך שימת דגש על עבודה עם מקבלי החלטות וקובעי מדיניות.
אנו רואים בכל יוזמה בעלת ערך שהיא "מעל" לרמת המשפחה ו"מתחת" לרמת מוסדות המדינה, חלק מחברה אזרחית תוססת שמסייעת במקומות בהם המדינה לא מסוגלת להציע את המענה הנדרש לטובת אזרחיה.

קראו עוד

עדכונים

מיזמים

הצוות

פוסטים של בלוג

קידום ופיתח דירקטורים

מועצת מנהלים קובעת מדיניות, מנהלת ומפקחת בגופים אזרחיים וציבוריים. על ידי יצירת פלטפורמות להתמקצעות ניהולית יכולה החברה האזרחית לסייע בקידום האיכות הניהולית בחברה האזרחית ובחברות ממשלתיות. דוגמה מאתר הג׳וינט דוגמה מערוץ היוטיוב שלנו

קרא עוד

כלים והכשרות ליזמים ופעילים

בניית כלים ויכולות אסטרטגיות לפעילים וארגונים, המסייעים בטיוב ובחיזוק פעילותם. מדריך מאתר ארגון "שתיל"

קרא עוד

רשת מקצועית של עמיתים

קבוצת אנשים מתחום תוכן או מקצוע מסוים המנסים לקדם אג'נדה ספציפית בתחום בו הם עוסקים. הקבוצה מהווה מקום להתלבט, להתייעץ ולרכוש ידע מקצועי חדש ממומחים מקבילים בתחומך. דוגמה מקבוצת "עירוניות מתחדשת בישראל"

קרא עוד

תוכנית מנהיגות

איתור קבוצה לה שאיפות למנהיגות ואקטיביזם, טיפוחה והשקעה בה. מטרת קורסים אלו הינה השקעה במנהיגות העתיד, תוך סיוע בבניית רשת קשרים וכישורים. כלי מאתר "Inc" דוגמה מאתר "קרן מנדל"

קרא עוד

מאיץ יוזמות

יוזמות רבות נופלות בשל מחסור בידע או בהבנה בסיסית של אופן הפעולה היזמי. מאיץ יוזמות מעניק ליזמים כלים וקשרים הנדרשים על מנת לממש את רעיונם לכדי הבשלה. דוגמה מאתר "הכוורת"

קרא עוד

קולות קוראים

קול קורא הוא פרסום מטעם ארגון או קרן הקורא לארגונים ויזמים להגיש הצעות לתמיכה בתחום מסוים. ההצעות הזוכות יקבלו מימון לפיתוח המיזם המתוכנן. דוגמה מהאתר שלנו

קרא עוד

מיקרו מענקים

כסף קטן יכול לחולל שינויים גדולים. פרקטיקה מוצלחת לארגון או לקרן לקידום נושא רחב היקף היא מתן מיקרו מענקים – תקצוב מכלול רחב של ארגונים בסכומים קטנים למימוש מטרה רחבה מסוימת, תוך יצירת מגוון של ארגונים ויזמים קרא עוד

קרא עוד
נגישות
‎הפורום לחברה האזרחית‎