אודות

הפורום לחברה האזרחית הוקם במטרה לסייע לכם, יזמים וארגונים חברתיים, להגדיל את השפעתכם על מנת לקדם סדר יום ציוני במרחב הציבורי בישראל. אנו מציעים הכשרות, סדנאות וייעוץ בתחומים שונים, תוך שימת דגש על עבודה עם מקבלי החלטות וקובעי מדיניות.
אנו רואים בכל יוזמה בעלת ערך חברתי, שהיא "מעל" לרמת המשפחה ו"מתחת" לרמת מוסדות המדינה, חלק מחברה אזרחית תוססת, אשר מסייעת במקומות בהם המדינה לא מסוגלת לתת את המענה הנדרש לטובת אזרחיה.

קראו עוד

עדכונים

מיזמים

הצוות

עדי ארבל | מנהל

חבר דירקטוריון של החוויה הישראלית ולשעבר מנהל הפרויקטים של המכון לאסטרטגיה ציונית. עדי שותף להקמת מגוון יוזמות לאומיות וחברתיות, ביניהן: בית המדרש לציונות, תנועת זכויות אדם כחולבן, טיולי פטור משמש, בלוג המסעדות מאכלי י-ם, מיזם הסיורים 'זאת ירושלים', קבוצת 'המעלית' ועוד.

אסתי לם | רכזת קשרי קהילה

סטודנטית לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה העברית. בעלת תואר ראשון בהצטיינות בחוג לפסיכולוגיה של אוניברסיטת בר אילן ובוגרת בית המדרש הגבוה לנשים במגדל עז.

נדב בן-דהן | רכז הכשרות

בוגר תואר ראשון במזרח-תיכון ואסלאם מהמרכז האקדמי שלם, וסטודנט לתואר שני באוניברסיטת תל-אביב. הדריך במכינה הקדם-צבאית אדרת, וכן ריכז את תחום הבוגרים בה. קצין שריון במילואים. נשוי ללירז ואבא של איתמר.

עילם כצנלסון | רכז תוכן

סטודנט לתואר ראשון במזרח-תיכון ומדעי המדינה באוניברסיטת בר אילן. שירת כמפקד ולוחם בצה"ל ביחידה מובחרת. הדריך ולימד במכינה הקדם צבאית עמיחי. בוגר תכנית קרן תקווה במסלול ציונות.

פוסטים של בלוג

סדנת 'איך להקים פודקאסט' – מתכנון ועד ביצוע

בסדנה הקרובה נלמד על מה צריך לחשוב לפני שמקימים פודקאסט? איך בונים סדרת תכניות? עם מי כדאי להתייעץ על התוכן ועם מי על הטכני? מאלו טעויות כדאי להימנע? ועוד ועוד. 

קרא עוד

סדנת בית הדפוס – לכתיבה בפייסובק

בואו ללמוד איך לכתוב בצורה אפקטיבית יותר בפייסבוק, או כמו שאומרים בשפה הפייסבוקית: איך לקבל יותר לייקים. בסדנה יינתנו כללים לכתיבה מוכוונת השפעה וכלים חיוניים להצלחה בעולם הווירטואלי.

קרא עוד

סדנת כתיבת תכנית עבודה שנתית

אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד בונים תכנית עבודה שנתית, או להבין כיצד ניתן להטמיע תכנית ארוכת טווח בארגון שלכם – זו הסדנה בשבילכם.

קרא עוד

סדנת עריכה בוויקיפדיה

כך תייצרו השפעה דרך אחד מאתרי האינטרנט הנצפים בעולם.

קרא עוד

קורס מתכון להשפעה – קשרי ממשל בכנסת

הקורס מכשיר לעבודה בכנסת רכזי קשרי ממשל בעמותות, ומתאים במיוחד ליזמים עצמאיים ולארגונים המעוניינים להכשיר את עובדיהם בתחום זה. הקורס מיועד לנציגי ארגונים המבקשים ללמוד כיצד להיות אפקטיביים יותר בעבודה עִם ומול הכנסת.

קרא עוד

סדנת עבודה מול התקשורת

מה מעניין את התקשורת? מהי הדרך הנכונה לפנות לכתבים? אלו כלים עומדים לרשות הדוברים בארגונים ובעמותות? בכל השאלות הללו, ובשאלות רבות נוספות מעולם הדוברות והתקשורת, נעסוק בסדנה.

קרא עוד

סדנת מידענות

בסדנה הקרובה נקבל שיעור קצר על מידענות וכלים שימושיים לחיפוש, איתור ואיסוף מידע באינטרנט, באופן חכם ויעיל

קרא עוד

הכשרת גיוס משאבים

הכשרה בנושא גיוס משאבים – ההכשרה תיפתח בהתאם לביקוש הקהל.

קרא עוד

סדנת 4 שאלות שכל יזם צריך לשאול

'4 שאלות שכל יזם צריך לשאול', סדנה בהדרכת עדי ארבל מנהל הפורום לחברה האזרחית.
הסדנה תיפתח בהתאם לביקוש הקהל. הסדנה הינה ללא עלות. אם את/ה מעוניין בסדנה, סמנ/י כאן ואנו ניצור איתך קשר.

קרא עוד

סדנת הערכה ומדידה

סדנת הערכה ומדידה לארגוני חברה אזרחית, בהדרכת ד"ר ליאורה פסקל – הסדנה תיפתח בהתאם לביקוש הקהל. הסדנה בעלות של 50 ש"ח. אם את/ה מעוניין בסדנה, סמנ/י כאן ואנו ניצור איתך קשר.

קרא עוד
‎הפורום לחברה האזרחית‎