על אודות

הפורום לחברה האזרחית הוקם במטרה לסייע לכם, יזמים וארגונים אזרחיים, להגדיל את השפעתכם על מנת לקדם סדר יום ציוני במרחב הציבורי בישראל. אנו מציעים הכשרות, מאגרי ידע, כלים וייעוץ בתחומים שונים, תוך שימת דגש על עבודה עם מקבלי החלטות וקובעי מדיניות.
אנו רואים בכל יוזמה בעלת ערך שהיא "מעל" לרמת המשפחה ו"מתחת" לרמת מוסדות המדינה, חלק מחברה אזרחית תוססת שמסייעת במקומות בהם המדינה לא מסוגלת להציע את המענה הנדרש לטובת אזרחיה.

קראו עוד

עדכונים

מיזמים

הצוות

פוסטים של בלוג

הכשרה חדשה: #וידוא_ביצוע – כך תפקחו על יישום החלטות הממשלה

הצלחתם לקדם חקיקה או החלטת ממשלה ועכשיו אתם רוצים לוודא שהן מבוצעות בשטח? ניסיתם לעקוב אחרי יישום מדיניות שחשובה לכם והלכתם לאיבוד? בואו לקבל את כלי העבודה על מנת להבין איך עושים את זה.

קרא עוד

הכשרה חדשה: סודות הדיגיטל שלא הכרתם – סמינר ייחודי מבית Leadership Institute

בהזדמנות יחידה במינה רון נרינג וסטפן רואו, מבכירי ה-LI, יעבירו הכשרה חד־פעמית שתעניק את הכלים לעבודה מדויקת ונכונה יותר עם התקשורת בעידן הדיגיטלי.

קרא עוד

גם נתונים פיננסיים מספרים סיפור

נלמד מה הקשר בין סטוריטלינג לנתונים פיננסיים ואיך לספר את סיפור הנתונים הללו. נעבור על ארבעת השלבים להכנת ישיבה פיננסית, כך שבסופה תשיגו את מטרתה/ כמו כן, במהלך המפגש ננפץ מיתוסים על נתונים פיננסיים ועל פרזנטציות ומצגות/

קרא עוד

מאחורי הקלעים של הלשכה המשפטית של הכנסת

מה הדרך לכתיבת חוק, מאין מגיעים הרעיונות, מה הם ההבדלים בין ועדות למליאה, מהו מבנה הכנסת, אלו כלים יש לחברי הכנסת ולחברה האזרחית, ועוד. מוזמנים להצטרף וללמוד על הרשות המחוקקת, על הליך החקיקה ועל איך אתם, כחברה אזרחית, יכולים לנצל זאת לטובתכם.

קרא עוד

מפגש חשיפה למערכת ניהול התרומות Peach

במפגש נבקש להבין איפה אנו נמצאים ביחס לאתגרי גיוס המשאבים, כיצד ניתן להסביר את הפער בין הרצוי למצוי ומהן הפעולות שיוצרות מבנה ארגוני נכון לגיוס כספים באופן המותאם לגורמי המימון שלנו: ממשלה, רשויות, תורמים פרטיים וכד'. כמו כן יוצגו במפגש כלים ושיטות עבודה הנהוגות כיום בעולם המכירות העסקי

קרא עוד

מפגש נוסף בסדרת מתכון להשפעה: יום עיון וסיור בכנסת

נסייר במשכן, נשוחח עם חברי כנסת, נכיר את פעילות הממ"מ (מרכז המידע והמחקר), נשב לארוחת צהריים במזנון המפורסם, ניחשף לכמה מסודות העבודה של הכנסת ועוד כמה הפתעות…

קרא עוד

הכשרת מבוא למדידה והערכה – עשה זאת בעצמך!

בהרצאה נלמד כיצד ניתן להיות אפקטיביים בעשייה חברתית ואף להוכיח זאת, נכיר כלים מעשיים למדידת הביצועים וההישגים שלנו, נלמד כיצד כלים אלו יכולים לסייע לנו בגיוס משאבים ונעמיק לתוך 'המודל הלוגי', כלי פשוט שיסייע לנו רבות בהערכת הביצועים שלנו. 

קרא עוד

הכשרה לכתיבה אפקטיבית ברשתות החברתיות

עבורנו, הכתיבה היא החרב, אנחנו כותבים כדי לשכנע, כותבים כדי לגייס, כותבים כדי להשפיע. כדי ללמוד איך לעשות זאת טוב יותר, בנינו סדנה לכתיבה ייעודית לאקטיביסטים המתמקדת בניצול כל המשאבים שיש לרשתות החברתיות להציע.

קרא עוד

חלון לעולם עם סוכנות TPS

אנו רוצים להכיר לכם את סוכנות הידיעות הישראלית תצפית TPS, אשר עובדת עם כ-180 כלי תקשורת בעולם על מנת להביא זוויות נוספות על המתרחש בישראל.

קרא עוד

סדנת 4 שאלות שכל יזם חברתי צריך לשאול

בסדנה נלמד כיצד באמצעות מענה על 4 שאלות פשוטות ניתן לגייס תורמים, שותפים ועובדים.

קרא עוד
נגישות
‎הפורום לחברה האזרחית‎