על אודות

הפורום לחברה האזרחית הוקם במטרה לסייע לכם, יזמים וארגונים אזרחיים, להגדיל את השפעתכם על מנת לקדם סדר יום ציוני במרחב הציבורי בישראל. אנו מציעים הכשרות, מאגרי ידע, כלים וייעוץ בתחומים שונים, תוך שימת דגש על עבודה עם מקבלי החלטות וקובעי מדיניות.
אנו רואים בכל יוזמה בעלת ערך שהיא "מעל" לרמת המשפחה ו"מתחת" לרמת מוסדות המדינה, חלק מחברה אזרחית תוססת שמסייעת במקומות בהם המדינה לא מסוגלת להציע את המענה הנדרש לטובת אזרחיה.

קראו עוד

עדכונים

מיזמים

הצוות

פוסטים של בלוג

חלון לעולם עם סוכנות TPS

אנו רוצים להכיר לכם את סוכנות הידיעות הישראלית תצפית TPS, אשר עובדת עם כ-180 כלי תקשורת בעולם על מנת להביא זוויות נוספות על המתרחש בישראל.

קרא עוד

4 שאלות שכל יזם חברתי צריך לשאול

בסדנה נלמד כיצד באמצעות מענה על 4 שאלות פשוטות ניתן לגייס תורמים, שותפים ועובדים.

קרא עוד

סדנת סטוריטלינג ברשתות החברתיות

סדנת סטוריטלינג ברשתות חברתיות בה נרכוש כלים לשימוש נכון ומקסימלי לניהול הרשתות החברתיות של הארגון שלכם: החל מכתיבה אפקטיבית (קופי), הפקה של ויזואליה אטרקטיבית, עקרונות של בניית תכנית אסטרטגית וכתיבת גאנט תוכן.

קרא עוד

מפגש מבוא לוועדת העזבונות 2023

בימים הקרובים צפויה לפרסם ועדת העזבונות את קול הקורא לקבלת תמיכות לשנת 2023. אנו מזמינים אתכם למפגש הכנה והיכרות עם עבודת ועדת העזבונות בהובלתה של אוריאן לוגסי, יועצת בתחום גיוס המשאבים. במפגש נכיר את האפשרויות לקבלת תמיכה מהוועדה, למי כדאי להגיש, מאיפה מתחילים, יתרונות וחסרונות בהגשה, התמודדות עם הבירוקרטיה ועוד.

קרא עוד

סדנת מוציאים לאור

סדנה מעשית בנושא חוק חופש המידע, בה מוצגים ומתורגלים כלים יישומיים לעבודת ארגוני החברה האזרחית בעזרת חוק חופש המידע, תוך התייחסות לשאלות כיצד נכון להפעילו ובאלו מצבים.

קרא עוד

סדנת צלילה חופשית

סדנת "צלילה חופשית" תחשוף לכם, יזמים ונציגי ארגונים חברתיים את המתרחש מאחורי הקלעים של תקציב המדינה. בסדנה נרכוש כלים להבנת תקציב המדינה ולהבנת פוטנציאל ההשפעה שלכם עליו.

קרא עוד

טעויות נפוצות במימון המונים

פרויקט גיוס המונים הוא תהליך מורכב שמעורבים בו המון גורמים – מצבה הכלכלי של העמותה, היכולות הלוגיסטיות והדיגיטליות, הקשר עם קהילת התורמים ועוד. אז, מה חשוב לדעת לפני שפונים למימון המונים?

קרא עוד

סדנת 'קמפיין מימון המונים'​

הסדנה הינה תכנית האצה למימון המונים ומעניקה את המעטפת להצלחה של הקמפיין. באמצעות הידע והכישורים של צוות הסדנה, נסייע ביצירת הקמפיין המתאים עבור המטרה שלכם, נשתף בכללים מקצועיים של 'עשה ואל תעשה' שעושה קמפיין למצליח ונלווה אתכם בתהליך גם בהמשך הדרך.

קרא עוד

סמינר גיוס משאבים של LI​

הסמינר הינו שיתוף פעולה עם הארגון האמריקאי Leadership Institute הפועל ללא מטרות רווח במטרה להגביר את האפקטיביות של פעילים ושחקנים שמרנים בפוליטיקה, בממשלה ובתקשורת. ההכשרה עוסקת בנושא גיוס משאבים ותתנהל בשפה האנגלית.

קרא עוד

מפגש הדרך לחירות בחברה האזרחית

בשיחה יציג עדי את תמונת המצב של החברה האזרחית בישראל ולאחר מכן יתקיים דיון בנושא דרכים לעידוד פעילות החברה האזרחית בישראל.

קרא עוד
נגישות
‎הפורום לחברה האזרחית‎